Autor: Kub@ eS
Wysłany przez: Kub@ es   Data: 2007-06-18 15:40
Komentarze: (18)   Wynik:Po dość wyczerpującym weekendzie, zasiadając po południu przed komputerem w celu standardowego przeglądania stron poświęconych tematyce najesz ulubionej gry, natrafiłem ku mojemu zaskoczeniu na całkiem nową polską stronę stworzoną przez naszego kolege po fachu Cyp3ra oraz byłego lidera multi-klanu AC.
W pierwszym newsie można przeczytać:
Cyp3r
Projekt dods.pl narodził się ponad pół roku temu i dzięki wsparciu firmy Electronic Arts Polska oraz netarteria.pl dzisiaj własnie ujrzał światło dzienne. Już na długo przed otwarciem spotkaliśmy się z głosami jak: po co to komu? czy i tak nic tego nie będzie, i jak dzisiaj widzicie, całkowicie nam to lata. Utworzyliśmy niewielki, aczkolwiek doświadczony zespół redakcyjny, który będzie informował was na bieżąco o tym, co dzieje się na scenie DoD: Source w Polsce i na świecie(...)

Zespół redakcyjny składa się obecnie z trzech osób, które to zapewnią wam informacje i ploteczki na najwyższym poziomie. Są to:

Mateusz "Cyp3r" Ziarko
Szymon "ubn" Pisarski
Lukasz "vlvt" Rogowski


Z jednej strony narodziła się niepotrzebna konkurencja, przy tak małej "scenie" a raczej zbiorowisku ludzi grających w jedną grę i piszących off topy na forum, to niepotrzebny bajer, teraz będziemy mieli te same informacje x2. Jednak żeby minusy nie przysłoniły plusów, bo to FANTASTYCZNY pomysł powiększeniu jak i zareklamowaniu DoD:S, który miejmy nadzieje wypali i powiększy nasza klanową "scenę", bo o ironio na dzień dzisiejszy mamy już więcej stron o DoD niż klanów :-).
Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować pomysłu oraz determinacji i życzyć powodzenia!

www.dods.pl
Panel Użytkownika:
Nie jesteś zalogowany!
Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętać mnie?


Polecamy:

Red Orchestra .pl


Nasze buttony:
Day of Defeat .pl
Day of Defeat .pl
Pora na sponsora: