Autor: Kub@ eS
Wysłany przez: Kub@ es   Data: 2007-03-14 16:39
Komentarze: (6)   Wynik:

Obiecany news z placu boju turnieju WinterCup w ramach ESL, dywizji srebrnej oraz brązowej.
Niestety z lekkim opóźnieniem ponieważ dwie drużyny z brązowej nadal sie spierają o spotkanie. I jak do tej pory nie potrafią dojść do porozumienia. KLIK

Fianł, no i tutaj niewiadoma:
OCTENse.LS.. X:X &豓f&訟&豭r&񕭬&񕭤&訟&񕭭 .. albo coldgame.b..
insular X:X ???

Miło mi jest wspomnieć o udanym rewanżu Team LeGion na drużynie NoWAYouT DoDS i dostania się do finału Silver Division, jak wiemy połowa zespołu z Rosji to Polacy w składzie: WICEK, Evul oraz Kub@ eS.
Mecze finałowe oraz te o trzecią pozycje będą rozgrywane na popularnej mapie dod_anzio 2 razy po 20 minut.

EDIT
Małe uaktualnienie
Admini ESL postanowili odsunąć z turnieju klan wDcLan * i mecz o finał zagra coldgame.b...
Mecz o trzecią pozycje Silver Division się nie odbył ponieważ admini ESL zablokowali konta dwóch graczy z NoWAYouT DoDS. Prawdopodobnie do meczu i tak by nie doszło gdyż nWo sie rozpadło (nie ukrywajmy) po porażce z Team LeGion w 1/2 finałów. blaummilan | wygrywa 0:5.