Autor: cyper
Wysłany przez: cyper   Data: 2006-11-06 20:24
Komentarze: (11)   Wynik:

Witam serdecznie! Zapraszam do najnowszego wywiadu, w którym pod gradobyciem pytań znalazł się kapitan Team Poland, Cysi3k. Jest to pierwszy z serii wywiadów, które planuję przeprowadzić z osobistościami tej sceny. Kto padnie następną ofiarą? Przekonacie się wkrótce! Tak więc, przyjemnej lektury życzę :DCyper: Witam Cysi3k. Może na początek powiesz nam coś o sobie i od czego właściwie pochodzi Twój nick?
Cysi3k: Witam wszystkich czytelników. Moja godność to Krzysztof Sadowski, a może poprostu cysi3k. Skąd cysi3k? Koleżanki dawno temu w szkole wołały na mnie cysiu, bo jestem sooo sweet (;P), a że cyśków w kraju jest sporo, aby się jakoś wyróżnić zamieniłem e na 3 i tak już zostało. No i pochodzę z Gdańska... zapomniałem dodać.

Cyper: Jak zaczęła się Twoja przygoda z e-gamingiem?
Cysi3k: Długa historia... Zaczęło się jeszcze za czasów legendarnego Quake 2 w kawiarence DUNE Cafe w Gdańsku. (Może ktoś ze scen CS lub W3 pamięta klan DUNE). Z chłopakami regulanie marnowaliśmy nasz czas grając w Qłejka ale potrzebowaliśmy czegoś innego, jakieś że tak powiem odskoczni - wtedy pojawił się Counter-Strike na którego zmarnowałem kolejne 1,5 roku gry. Któregoś pięknego dnia mój przyjaciel (do dziś) pokazał mi Day of Defeat (wtedy chyba 2.0b) i tak już zostało po dziś dzień.

Cyper: Zostałeś kapitanem reprezentacji Polski na najbliższe Clan Base Nations Cup, przedstaw nam po krótce skład i kto za co odpowiada.
Cysi3k: Z każdym z graczy reprezentacji, przez te wszystkie lata gry w DOD miałem styczność i wiem czego moge się po chłopakach spodziewać. Największe nadzieje pokładam w Piotrku (win). Liczę na to że Piotrek przy współpracy z Wojtkiem (wachoo) oraz Przemkiem (unskilled) odpowiednio przygotuje kadrę od strony taktycznej. reszta to poprostu najbardziej utalentowani gracze w kraju (moje zdanie ofc).

Cyper: Wkrótce będą znane grupy NC. Wymarzony i najczarniejszy scenariusz losowania?
Cysi3k: No właśnie&񗝖 Tak jak powiedziałeś sam &񗝃 nie znamy grup, tym bardziej nie znamy składów poszczególnych ekip. Od ostatniego NationsCup zmieniło się tak wiele, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będą się prezentowały poszczególne drużyny. W jednym zdaniu można by powiedzieć że ten NationsCup (poza Finami) to będzie jedna wielka niespodzianka.

Cyper: Jak oceniasz scenę DoD: Source w Polsce? Jakieś szanse na rozwój czy totalna klęska i dlaczego?
Cysi3k: Jak oceniam? Mogę tylko powiedzieć że gorzej jeszcze nie było. Czy są szanse na rozwój? Szanse zawsze są&񗝖 pytanie jak duże? Jak dla mnie marne&񗝖 Zawsze brakowało serwerów do gry. Dziś mamy serwery a brakuje nam graczy tak więc sam chyba wiesz co mam na mysli.

Cyper: Czego potrzebuje scena?
Cysi3k: Zdecydowanie więcej klanów.

Cyper: Najlepszy zawodnik w Polsce i Europie?
Cysi3k:
Polska:
Snajper &񗝃 evul
Light &񗝃 mati
Heavy &񗝃 unskilled

Europa:
Snajper &񗝃 tigii
Light &񗝃 nuker
Heavy &񗝃 shu


Cyper: A teraz seria krótkich pytań z innej beczki. Ulubiony drink / napój?
Cysi3k: piwo

Cyper: Potrawa?
Cysi3k: Smaczna?

Cyper: Marka odzieży?
Cysi3k: Co to za pytanie xD

Cyper: Marka samochodu?
Cysi3k: Mam forda więc niech będzie ford ;)

Cyper: Dzięki za wywiad. Teraz czas na pozdrowienia.
Cysi3k: Pozdrawiam was drodzy czytelnicy ;x
Panel Użytkownika:
Nie jesteś zalogowany!
Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętać mnie?


Polecamy:

Red Orchestra .pl


Nasze buttony:
Day of Defeat .pl
Day of Defeat .pl
Pora na sponsora: